סקי ליד טוקיו

אז ככה, סיפורי מתחיל ב-5 לינואר עם הגיעי ליפן במסגרת עבודתי,טוקיו היא עיר מדהימה ויפן בכלל היא חוויה תרבותית ממדרגה ראשונה אבל אחרי שנגמר לי מהסושי והסוקיאקי ושאר המטעמים, החלטתי למצוא לי איזה הר לנפוש ולגלוש...

עמית קרני
תמונה ראשית עבור: סקי ליד טוקיו - תמונת קאבר
Thinkstock Imagebank ©

מה אני אגיד לכם, החיים קשים פה ביפן , חוברות הסקי ביפנית, אתרי האינטרנט כולם ביפנית, בקיצור היה סיפורלמצוא אתר סקי נורמלי פה ביפן, אבל אחרי ששמעתי שבארץ החרמון שופע שלג והחברים כבר בדרך להר, התאמצתי ומצאתיאת האתר הזה, קרוב לטוקיו, כשעה וחצי נסיעה בשינקנסן שזו הרכבת המהירה.מגיעים לאתר פיצוץ בשם Mt.Naeba. היפנים כמו שהיפנים יודעים,שופכים הון כסף על מעליות ומתקנים.

אז יש שם איזה 13 מעליות בתחילת המסלולים ועוד 30 מעליות במעלה ההר, מעליות מהירות,סופר מהירות, גונדולה ורכבל באורך 5500 מטר שלוקח אותך לאתר הסמוך על הר אחר. יש תאורה מלאה על כל המסלולים ואפשר לגלוש בלילה,יש שם איזורי אקסטרים ומה לא, בקיצור מ ד ה י ם !!

אבל יש שם קטע שזה כנראה יכול להיות רק ביפן, האתר יושב על המלון כך שניתן להכנס ללובי עם ציוד הסקי ישירות מהמסלול, בכניסה למלון יושבת בחורה שמחלקת כפכפי בית וכל מי שנכנס ללובי חייב להוריד את המגפיים וללבוש כפכפי בית מגוחכות, אז כולם מסתובבים בלובי עם כפכפים, לא ממש אסטתיות. בקיצור למי שיוצא להיות בטוקיו בחורף מומלץ ביותר להגיע.
 

 

הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

ל-siv

השב  · 

סקי בסין

השב  · 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לטוקיו

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×