אתר סקי אלפבאך

 - תמונת קאבר
צילום: אדוארדו אוקסמן

בחורף ניתן לגלוש באלפבאך (Alpbach) על 22 קילומטרים של מסלולי קרוס קאנטרי, או על אחד ממסלולי הסקי הרבים שאורכם הכולל הוא 45 קילומטרים. יש אפשרות גם לסנובורדינג. פעילויות נוספות שמוצעות כאן הם החלקה על קרח, טיולים במזחלות רתומות לסוסים, בילוי בבריכה המחוממת או לימוד סקי, באחד משני בתי הספר לסקי. כל מוקדי הגלישה והפעילות באתר מקושרים על ידי אוטובוס שמסיע את הנופשים בחינם בעמק כולו. האתר ידוע כבעל אופי כפרי ונעים. יש בו מוקדי אפרה-סקי, אך האווירה באתר אינה של בילויים פרועים. מצד שני, אלפבאך נמצאת כשלושת רבעי שעה נסיעה מאינסבברוק, בירת מחוז טירול, שבה אפשרויות בילוי נוספות. לאחרונה נפתחה גונדולה בעלת שמונה מושבים מ-Inneralpbach ל-Schatzberg. הגונדולה מקשרת בין אזורי הסקי של Auffach ואלפבאך. זהו אזור הסקי החדש Jewel, הכולל גם אתרי נופש צמודים קטנים יותר.

כמות המסלולים באתר: 97 - 25% כחולים ■ 61% אדומים ■ 14% שחורים

מה טוב?

כפר אטרקטיבי, קסום ומסורתי

קסם האלפים

מחירים זולים מאוד

אידיאלי עבור אלה שלא מחפשים מדרונות תלולים וארוכים

אוירה רגועה ומצויינת לילדים

מה רע?

מסלולים לא מגוונים

מחסור במדרונות מאתגרים

גישה גרועה למדרונות

חיי לילה לא מרגשים

רמת שלג ירודה באיזורים הנמוכים

מצב השלג באלפבאך

למפת המסלולים באתר

מפת המסלולים באתר

לינק למפת המסלולים

כתבות מומלצות על אלפבאך

תמונה מייצגת עבור הפוסט: אלפבאך - אפרה סקי, מסעדות וחיי לילה

אלפבאך - אפרה סקי, מסעדות וחיי לילה

למרות היותה אתר סקי מצויין, המקומיים באלפבאך נוהגים לסיים את יומם בשעות מוקדמות. אם, בכל זאת, אתם מעוניינים לבלות בערב במסעדה טובה או פאב, הנה לפניכם רשימה של כמה מן המקומות, אליהם תוכלו לברוח כדי להתחמם ולנוח מיום הסקי שלכם.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: אלפבאך - מידע על אתר הסקי

אלפבאך - מידע על אתר הסקי

הכפר אלפבאך ממוקם בגבה של כאלף מטרים והוא זכה בעבר בפרס ``הכפר האוסטרי היפה ביותר``. ההרים הגבוהים מקיפים את העמק והם מנוקדים במסעדות, פונדקים קטנים ואכסניות ציוריות. הנה מידע על אתר הסקי של הכפר.

קרא מאוחר יותר

ספר לנו מה דעתך על אלפבאך

סגור
0
×