אתר קורטינה ד'אמפנצו

אחד מאתרי הסקי הראשונים בעולם, אתר הסקי המצוין ממוקם בסמוך לעיירת הנופש קורטינה ואירח את משחקי החורף האולימפיים ב-1956. העיירה קורטינה ממוקמת בעמק Ampezzo הרחב ושטוף השמש ומכאן גם שמה המלא - `Cortina d`Ampezzo` למרגלות הרי הדולומיטים המרהיבים. באתר שלושה אזורי גלישה והמפורסם מבניהם הוא מעבר Dolomiti Superski.
מערכת אתר למטייל
|
מפה
תמונה ראשית עבור: אתר קורטינה ד'אמפנצו
Thinkstock Imagebank ©

איטלקי וקליל

שלא כמו אתרים אחרים הממוקמים על מעבר ההרים, האתר נושא אופי איטלקי קליל ללא ההשפעה הגרמנית החזקה שיש לשאר אתרים שכנים.  סקי בקורטינה שונה מכל מקום אחר בהרי הדולומיטים. רק כאן תמצאו את המדרון התלול המפורסם היורד ישירות ללא פיתולים בדרך צרה עד לתחתית העמק , בצד מסלולים אחרים המתאימים לגולשים ברמות שונות.

קניות: למעלה מ-200 חנויות המציעות מגוון עשיר ביותר של מוצרים מקרם נגד שיזוף, דרך חליפת סקי ועד שמלת ערב חגיגית; מסעדות יוקרה ומועדוני לילה צעירים.
המבקרים באתר מקבלים "כרטיס קורטינה" המעניק הנחות, הטבות וכניסה חופשית לחלק מהמועדונים והמתקנים.

סנובורד: אנשי סנובורד יוכלו להנות ממתקן ה-half-pipe וכן מפארק עבורם. למתחילים מומלצים איזורים Pocol & Socrepes ולמתקדמים יותר מומלץ איזור 5 Torri and Faloria. מי שרוצה להכנס לתחום או לשפר את ביצועיו, יוכל להעזר במדריכים המקצועיים של האתר.
חובבי ה-Cross Country, ישמחו לדעת כי ב-Cortina 73 ק"מ של Cross Country

לתחילת הכתבה

מה עוד באתר

אירועים ותחרויות: האתר מציע לאורחיו שפע של אירועי תרבות ותחרויות כמו לדוגמא: תחרות מזחלות שלג, מרוץ Cross-Country פסטיבל המקום, תחרויות Tube

פעילויות במתחמים מקורים: החלקה על הקרח, בריכת שחיה.

הגעה: העיירה קורטינה ממוקמת 160 ק"מ מונציה, שבה ממוקם גם שדה התעופה הבינלאומי הקרוב. נהיגה מונציה לקורטינה אורכת כשעתיים ומילאנו ארבע שעות.
 

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

סגור
×