לאך - מידע על אתר הסקי

לאך הוא אתר סקי אקסקלוסיבי, המושך אליו גם גולשי סקי עשירים ביותר מכל רחבי העולם. מערכת המעליות המשוכללת של לך מונעת עומסים ותורים מיותרים. הנה מידע שימושי על אתר לאך.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: לאך - מידע על אתר הסקי

האתר והעיירה

מחוז Arlberg, בו נמצא אתר הסקי של לאך (Lech) , היה אחד המקומות הראשונים באלפים בהם התחילו לעשות סקי מדרון בשנות ה-90 של המאה ה- 19. במחוז Arlberg ממוקמים גם Zurs (המקושר אל Lech במעליות), St Anton ו-St Christoph (שנמצאים מרחק נסיעת אוטובוס קצרה). כיום Lech היא אתר קוסמופוליטי, המושך את גולשי הסקי הטובים והעשירים וכן חובבי סקי רגילים. זהו אחד ממוקדי המשיכה לחוג הסילון, וסלבריטאית מפורסמת שנהגה לנפוש כאן היא הנסיכה המנוחה דיאנה. במיקומו המרהיב בנוף האלפיני, זהו אתר תוסס (אך יקר) עם פעילויות מסביב לשעון. ניכר כי Lech הוא אתר יוקרתי ביותר, מרבית האורחים בו מהאליטות האירופאיות וכל מקומות הבילוי והלינה מעוצבים ומסוגננים כך שיתאימו לטעם האקסקלוסיבי של האורחים. גם Zurs השכנה דומה באופי ובסגנון מבחינה זו.

אלה המקומות בהם ניתן להנות ממנות גורמה במסעדות, להנות משירותים מיוחדים שמוצעים לגולשים, כמו חיוב כרטיס האשראי עם כל שימוש במעליות הסקי, קבלת הודעת טקסט יומית לסלולרי על תנאי השלג ומזג האוויר במדרונות האתר, או הזמנת מקום במגרשי החניה שסמוכים למעליות באמצעות הודעת טקסט מהטלפון הסלולרי ...פינוקים ושכלולים כאלה מאפינים את האתר בהחלט.

באתר לך יש מסלולי סקי לרוב. אורכם הכולל של המסלולים המטופלים היטב מגיע ל-260 קילומטרים, ויש גם כ-180 קילומטרים של מדרונות פתוחים. אל חלקם ניתן להגיע עם אוטובוס וחלקם מקשרים ישירות אל העיירה. הגעה: Lech ממוקם במחוז Arlberg שבאוסטריה ליד St Anton. שדה התעופה הבינלאומי הקרוב נמצא במרחק של כ-200 ק"מ בציריך, שוויץ. זמן הנסיעה מהשדה הוא כשלוש וחצי שעות.

גלישה ופעילויות באתר

הכרטיס "Arlberg-Skicard" תקף גם לשימוש באתרים Zürs, Stuben, St. Anton ו- St. Christoph. דבר שבלך מתגאים בו במיוחד היא העובדה שאין עומס, צפיפות ותורים שמשתרכים לפני המעליות או במסלולי הגלישה. דבר זה הוא בזכות מערכת המעליות המשוכללת, וגם משום שיש הגבלה על מספר הגולשים על ההר, שהיא 14,000.

סנובורד: עבור חובבי סנובורד מתחילים ומתקדמים, לך היא מקום מצוין. יש באתר half-pipe וגם פארק שמותאם לסנובורדינג. מי שאוהב קרוס קאנטרי יוכל לגלוש על 26 קילומטרים שמותאמים לכך.

מעבר לכך, יש בלך פעילויות מיוחדות כמו למשל נתיב לגלישה על מזחלות באורך של 1.2 קילומטרים שמואר עד 22:00 בערב, מזחלות שרתומות לסוסים, 15 קילומטרים של מסלולי הליכה בטבע המקסים, פינת צפייה בצבאים שנאספים לאכול בשעות בין הערביים, ביער Engerle ב- Zugerstrasse ועוד.

פעילויות באתר: פעילות במתחמים מקורים: טניס, בריכות בית מלון, סאונות, סקווש, בית קולנוע, מוזיאון, גלריות וספא. פעילות נוספות: 25 קילומטר של מסלולים להליכה, toboggan, משטח מלאכותי להחלקה על הקרח, מזחלות שלג, טיולים באמצעות הליקופטרים באזור.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

סגור
×