מאיירהופן - אפרה סקי, מסעדות וחיי לילה

אחרי שגלשתם כל היום, ודאי תרצו לנוח עם כוס בירה טובה או לרקוד על השולחנות באחד המועדונים הנחשבים בעיירה. במיירהופן תמצאו מבחר של מקומות, בהם תוכלו לעשות את כל זה וליהנות מכל רגע.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: מאיירהופן - אפרה סקי, מסעדות וחיי לילה

האפרה סקי

רוב ההתרחשות בברים במיירהופן מתחילה שעה לפני סגירתן של המעליות באתר. הם מלאים במיוחד בשעות 19 בערב ו-22 בלילה, כשבאמצע נסוגים כולם לארוחת הערב. הדיסקו נפתח בעיירה בסביבות השעה 22 בלילה וניסגר, בדרך כלל, בשעה 4 לפנות בוקר או עם הזריחה. האפרה סקי במיירהופן "פרוע" במיוחד. The Ice Bar ו – Nikki's Schirmbar הם שני המקומות הפופולארים ביותר על ידי גולשי הסקי, מייד לאחר הגלישה עצמה. ה – The Ice Bar מגיש את בירת ה – Grolsch יותר מכל בר אירופאי אחר. Nikki's Schirmbar מציע מוסיקה מחרישת אזניים (לעיתים) והוא נמצא ממש בסמוך לנהר, לאורך ה – Ahornstrasse. צפו לראות גולשי סקי רוקדים על השולחנות בשני המקומות האלה. הכיף האמיתי מתחיל בשעה 15:30 בצהריים. אם אתם מחפשים משקאות מיוחדים, המנעו מלהגיע לבר המרכזי (היכן שממוקמת המטריה הגדולה) והגיעו אל הבר בצד, היכן שמוגש השנאפס המצויין.

האיגלו בר, מיירהופן

חיי הלילה בעיירה

הסנובורדיסטים אוהבים לבלות את הזמן שלהם ב – Scotland Yard (המקומיים מכנים אותו: Scotti). זהו פאב בסגנון בריטי, עם מגוון של בירות, שאינן זולות במיוחד. הפאב הזה עשוי להיות צפוף. מאוחר יותר בערב, הסנובורדיסטים ממשיכים לכיוון ה – Apropos Bar. אם אתם מחפשים מקום שקט ורוגע יותר, מומלץ לכם להגיע ל – Mo's Esscafe & Musikroom, ממש על הרחוב הראשי, או נסו גם את Happy End, המגיש יינות מצויינים.

ישנם שני מועדוני דיסקו בעיר: Sports Arena Disco ו – Schlusselalm. ה – Sporthotel Strass מגיש משקאות במחירים סבירים ומציע בידור אפרה סקי מצויין. רוב המבקרים במקום שוהים בפנים או בברים החיצונים. לאחר השעה 21:30 המקום עמוס באנשים. אפילו במהלך השבוע. מקום שניפתח לפני כמה שנים, ויש אומרים "חם" ומומלץ, הוא ה – White Lounge. מדובר במעין מערת קרח באורך שישה מטרים שבתוכה בר משקאות. ב – Hintertux נסו את Batzenkeller, את Almbar, את Nostalschi Bar שבמלון Berghof או את ה – Pepperla-Pub.

לתחילת הכתבה

מעוניינים במידע נוסף על סקי במיירהופן? הנה קישורים נוספים שיעניינו אתכם:

נבחר ותורגם על ידי מערכת אתר למטייל מאתר האינטרנט: skisnowboardeurope.com

יעדי הכתבה

סגור
×