בלי גבולות: 8 סנופארקים שווים באירופה

כמעט בכל אתר סקי תמצאו סנופארק, אבל קיימים כמה פארקים מיוחדים שמתעלים ברמתם מעל כולם. הכירו 8 מהסנופארקים הטובים באירופה
דניאל ברמן, SkiDeal
|
תמונה ראשית עבור: בלי גבולות: 8 סנופארקים שווים באירופה
עידו קרמזין ©

ליביניו, איטליה

ליביניו (Livigno), באיטליה, הוא אתר חובה לכל גולש חובב פריסטייל. יש בו את אחד מהסנופארקים הגדולים באירופה והגדול ביותר באיטליה, עם שפע ריילים, מקפצות ובוקסים, לכל רמה. יש גם Half Pipe ומזרון מתנפח. הפארק מחולק לשני חלקים, חלק אחד למקצוענים, עם שלל מתקנים מטילי אימה, וחלק שני למתחילים, שעושים את צעדיהם הראשונים בהתעופפות על הבורד.

מאיירהופן, אוסטריה

מאיירהופן (Mayrhofen), באוסטריה, נחשב לאתר חובה עבור הסנובורדיסטים ואחד הסנופארקים הגדולים באירופה, אליו מגיעים מיטב הגולשים מכל העולם להפגין ביצועים וליהנות מארבעה מסלולים. המתחילים יכולים ליהנות, מבלי שהמקצוענים ינשפו להם בעורף ולאחרונים, יהיה מספיק זמן אוויר, בלי שהמתחילים יתקעו את המסלול. בתחתית תוכלו לתפוס רכבל ישירות לפתח המתחם ובדרך לצפות בתעלולים על 35 המכשולים, שכוללים ריילים, בוקסים, קירות, מקפצות ו-Half-Pipe עצבני ביותר. בין לבין, יש המון אופציות לפאודר באוף פיסט.

סנט מוריץ, שווייץ

בואו נתחיל מזה שסנט מוריץ (St.Moritz), בשווייץ, הוא פשוט ממלכה של אפשרויות אוף פיסט מכל עבר. מרחבי שלג אדירים מציעים 360 מעלות של אפשרויות גלישה בלתי מוגבלות והמון פאודר. הסנופארק במתחם קורביליה הוא המהנה ביותר ומציע שלושה מסלולי מכשולים מגוונים עם ריילים בצורות שונות, בוקסים ובורדר קרוס. רק תבחרו איך בא לכם להשתעשע.

אישגל, אוסטריה

אישגל (Ischgl), באוסטריה, הוא אחד הסנופארקים הטובים בעולם, עם כל סוגי הקיקרים והריילים, שאתם רק יכולים לדמיין. גולת הכותרת היא מקפצת הקיקר, המובילה אתכם לנחיתה על מזרון אימונים מתנפח, כך תוכלו לנסות את הטריקים, שתמיד חלמתם עליהם, בלי לחשוש לבטיחותכם. אישגל מצטיינת בחיי הלילה וההופעות הגדולות הנערכות בה.

מדונה די קמפיליו, איטליה

מדונה די קמפיליו (Madonna di Campiglio), באיטליה, הוא אחד מהפארקים הטובים באירופה, שמארח באופן קבוע תחרויות בינלאומיות וזה בהחלט לא מפתיע, בהתחשב בכמות הריילים האינסופית, המקפצות וכמובן ה-Half-Pipe באורך 100 מטרים! יש בו כמות אדירה של מקפצות ומתקנים והוא תענוג גדול לסנובורדיסטים בכל הרמות.

שפינדלרוב מלין, צ'כיה

שפינדלרוב מלין (Spindleruv Mlyn), בצ'כיה, הוא הסנופארק שיביא אתכם אל הקצה, עם שלל מתקנים מטילי אימה, עליהם תוכלו לבדוק עד כמה אתם באמת, אבל באמת אמיצים. המתחם מואר בלילה ומאפשר להתאמן על המתקנים באווירה ייחודית, בלב שמורת טבע, בלי הלחץ שיש בשעות היום.

פלימס לקס, שווייץ

לא משנה באיזו רמה אתם גולשים, באתר פלימס לקס (Flimes Laax), בשווייץ, תמצאו מגוון אפשרויות לקפץ ולרחף. אחרי הכול, האתר ידוע כאחד המובילים לגולשי פריסטייל עם ארבעה סנופארקים, ה-Half Pipe הגדול ביותר באירופה, ואפילו בית ספר ללימוד פריסטייל. בפארק למתחילים יש אחלה קיקרים וריילים, ובפארקים האחרים, יחכו לכם מתקנים ברמה גבוהה יותר. כל הסנופארקים קרובים האחד לשני ותוכלו לדלג ביניהם כאוות נפשכם.

פלכאו, אוסטריה

בפלכאו (Flachau), אוסטריה ,בקצה הפארק העליון, תמצאו ריילים משולבים, מקפצות, שולחנות וכל מכשול אפשרי שניתן להיעזר בו. אחרי ה-1.5 ק"מ של מכשולים, תגיעו לצ'יל האוס, שמעוצב בסגנון המערב הפרוע ותוכלו גם להתאמן על כישורי הסקייטבורד שלכם.

הכתבה באדיבות חברת SkiDeal

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

סגור
×