סקי בבולגריה

חופשת סקי בבולגריה היא אפשרות נהדרת לגולשים מתחילים או כאלה שכבר התנסו בגלישה בעבר ורוצים לשפר את ביצועיהם. בשני אתרי הסקי הגדולים בבולגריה – בנסקו (Bansko) ובורובץ (Borovets), מציעים שלל אפשרויות לחופשת סקי זולה וכיפית. מרחק הטיסה הקצר ואפשרויות הלינה הרבות, הופכות את בולגריה ליעד סקי נהדר עבור משפחות, חבורות או גולשים או כאלה המעוניינים להגיע לחופשת סקי קצרה ומרוכזת בסופ”ש.

מצב השלג בבולגריה

כתבות מומלצות על בולגריה

תמונה מייצגת עבור הפוסט: למה בנסקו? כל הסיבות להגיע לאתר הסקי הבולגרי

למה בנסקו? כל הסיבות להגיע לאתר הסקי הבולגרי

בשנים האחרונות הפך בנסקו לאחד מיעדי הסקי המבוקשים ביותר בקרב גולשים ישראלים, ויש לכך המון סיבות טובות - מהמחירים האטרקטיביים, דרך המסלולים הנוחים ועד סצנת הבילויים. מה עוד הופך את בנסקו ליעד סקי כזה פופולרי? כל התשובות לפניכם

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: סיוון בבורובץ`- בולגריה

סיוון בבורובץ`- בולגריה

אחרי שיצאה לטיולי סקי באתרים מרכזיים באירופה, בחרה הפעם סיוון בן יעקב לצאת לסקי באתר בורובץ` שבבולגריה. סיוון מספרת על ההחלטה לנסוע דווקא לשם ומשתפת בחוויות וטיפים מועילים למתלבטים אם להגיע לשם.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: רונן בבנסקו, בולגריה

רונן בבנסקו, בולגריה

רונן שב מחופשה משפחתית בבנסקו ומספר על אתר סקי קטן, שמגוון המסלולים בו מצומצם, ההגעה אליו ארוכה, וטיב השלג בו בלתי מספק. למרות כל אלה הוא שב מהחופשה מרוצה, בעיקר בגלל הילדים שלמדו סקי ונהנו, אך ממליץ על אתרים במערב אירופה.

קרא מאוחר יותר
סגור
0
×