סקי בבולגריה: היכרות עם אתרי הסקי המומלצים

בבולגריה קיימים מספר אתרי סקי, כאשר אתר הסקי בנסקו הוא הגדול ביותר. אתר סקי משמעותי נוסף הוא בורובץ, אתר סקי ותיק, שנמצא במרחק של 80 ק"מ מסופיה. מדובר באתרי סקי זולים מאוד, ביחס ליתר האתרים באירופה. בכתבה שלפניכם, מידע אודות אתרי סקי בבולגריה
מערכת אתר שלג
|
מפה
תמונה ראשית עבור: סקי בבולגריה: היכרות עם אתרי הסקי המומלצים
צילום: גיא דניאל

אתר סקי בורובץ

לאתר הסקי בורובץ (Borovets) ניתן להגיע מסופיה, הממוקמת שבעים קילומטרים מ-Plovdiv, שמרוחקת 125 קילומטרים מבורובץ. אתר הסקי נמצא בגובה 1350 מטרים, לרגלי פסגת ההר Mousala, אשר גובהו 2925 מטרים. המסלולים באתר מתפתלים על מדרונות הר רילה, בין עצי אורן. האתר מזכיר את נוף האתרים האלפיניים, במראה שלו וקיימים בו בתי מלון שונים, חנויות, מסעדות, דיסקוטקים ומערכת מעליות טובה מאוד. המסלולים באתר ממוקמים בשלושה אזורים שונים וביניהם מפוזרים שמונה תותחי שלג, שמבטיחים גלישה לאורך כל העונה. בנוסף, בבורובץ מגוון מסלולי גלישה, לכל הרמות והשילוט אליהם נוח ופשוט. למידע נוסף על אתר סקי בורובץ »

אתר סקי בנסקו

אתר הסקי בנסקו (Bansko) הוא הגדול שבאתרי סקי בבולגריה. בנסקו הוא בינוני בשטחו, עם כ-20 מסלולים מגוונים, לכל רמות הגלישה: החל ממסלולים ירוקים למתחילים ועד לשחורים, אשר לא קלים כלל. אתר הסקי בנסקו מציע למבקרים יותר מ-20 רכבלים חדשים ומהירים ומספר רב של מסעדות, בסמוך למסלולים. המסלולים באתר מתוחזקים היטב והם ישרים, רחבים דיים וללא אבנים. לקריאה נוספת על אתר סקי בנסקו »

אתר סקי פמפורובו

פמפורובו (Pamporovo) הוא אחד מאתרי הסקי הגדולים בבולגריה. האתר כולל 65 ק"מ של מסלולי סקי במגוון דרגות קושי ובמיקום מקסים - דרום הרי רודופי, בטווח הגובה 1,620 עד 1,925 מטרים מעל פני הים. האתר מומלץ במיוחד לגולשים מתחילים, שיוכלו לשפר את ביצועיהם באחד מבתי הספר ללימוד סקי וסנובורד, וללמוד טריק או שניים בסנופארק. לקריאה נוספת על אתר סקי פמפורובו »

רוצה לקרוא עוד על סקי בבולגריה? הנה כמה קישורים נוספים שיעניינו אותך:

יעדי הכתבה

סגור
0
×