סקי עם ילדים

חלמתם תמיד לצאת לחופשת סקי בהרכב משפחתי? פנטזתם על גלישה עם הילדים על המדרונות ? כאן תוכלו למצוא את כל העצות הטובות ביותר להגשמת החלום.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: סקי עם ילדים
Depositphotos/Photogearch ©

באירופה ילדים עוסקים בסקי מגיל שנתיים. לאור העובדה שרובנו בארץ מתנהגים כמו פולנים, סביר להניח כי לא נמצא אמא יהודיה שתניח את הפעוט בן השנתיים במועדון סקי לילדים ותרוץ לה לענייניה ... אבל - כדאי לזכור כי ילדים לומדים מהר כל דבר ותתפלאו לראות את ילדכם מתחבר בקלות לעולם הסקי, למדריך הסקי שמדבר שפה שונה ולא מובנת .. ויותר מכל - גולש באושר.

כיצד מתחילים?
המלצתנו - בקבוצה מאורגנת לילדים, או במועדוני סקי (מועדון הים התיכון, קלאב וולטור וכד`) במקומות אלו סדר יום קבוע ומדריך המתמחה בהדרכת ילדים בצעדיהם הראשונים בסקי.

איזה ציוד כדאי להביא מהבית ?
יש לדאוג לביגוד סקי. לא ניתן להשכיר ביגוד לילדים באתרי הסקי. רצוי לדאוג לשתי זוגות כפפות לפחות. ילדים קטנים גולשים ללא מקלות (וזאת מפני ששווי משקל שלהם טוב יותר וגם טכנית, הם קרובים יותר לרצפה..), גרביים עבות המיועדות לסקי, מסכת סקי טובה, משקפי שמש, קרם הגנה, כובע, צעיף ומחמם צוואר.

שפה זרה
שימו לב - הכל מתנהל בשפה זרה (אלא אם בחרתם בהדרכה ישראלית). נשמע מכשול? מסתבר כי לאחר יום תמצא את עצמך ואת ילדך מתקשר ושולט באיטלקית, צרפתית או אנגלית (בסוג של פנטומימה). חשוב מאוד - ללמד את הילדים מילים בסיסיות בשפה המקומית: ימינה, שמאלה, מהר, לאט, עצור. כדאי לנסות גם ללמד את המדריך המקומי מילים אלו בעברית.

כיצד מתנהלת הפעילות במועדוני הסקי
כל ילד מקבל תג זיהוי התלוי לו על הגוף. המספר מהווה גם אישור לסקי פס התלוי על הצוואר וכן תואם את תא הציוד האישי. כל נושא ההלבשה, ארגון הציוד - באחריות המדריכים. הקבוצות מאורגנות על פי גיל ורמת הגולש הצעיר. ארוחת הצהרים קבוצתית ולאחר מכן יוצאים לגלישת צהרים עד 16:00 כדי להספיק להגיע להפסקת שוקו. ילדים ידועים בהעדפותיהם המשונות למזון - תדרכו את המדריך לגבי אהבותיהם המיוחדות. במועדוני הסקי יודעים כי אנרגיות זה דבר שלא נגמר אצל ילדים - אפשר להמשיך לפעילות יצירתית במועדון כולל חזרות להצגת הסיום, מלאכות יד למיניהם, תחרויות נושאות פרסים וכיוצא בזאת. היום האחרון - יוקדש לגלישה משותפת, משפחתית ללא המדריכים. או אז תגלו כי חלומכם התגשם, וילדכם הפעוט מזפזפ על המדרונות וחולף על פניכם במהירות מסחררת...טפחו לילדים על השכם והתענגו על הכשרון המופלא של הצאצא.

יעדי הכתבה

הזמנת חופשה לאירופה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×