על ההר בלאך - מסלולים, הדרכה, סנובורד, מסעדות וכו'

לאך מתגאה במסלולים טובים, שאינם עמוסים, ולכן, אם אתם מעדיפים אתר שאיננו מלא במבקרים וגולשים, המציפים את מדרונות ההר, כדאי לבקר בו. יש בו בתי ספר לסקי, המיועדים לכל אלה המעוניינים לשפר את טכניקת הגלישה שלהם וגם מסעדות טובות על ההרים, לכל המעוניינים לעצור לארוחה טובה באמצע היום.
מערכת אתר למטייל
|
מפה
תמונה ראשית עבור: על ההר בלאך - מסלולים, הדרכה, סנובורד, מסעדות וכו'

אזורי הגלישה והמסלולים

באתר הסקי האוסטרי לאך (Lech) יש מסלולי סקי מצויינים. אורכם הכולל של המסלולים המטופלים היטב מגיע ל-260 קילומטרים ויש גם כ-180 קילומטרים של מדרונות פתוחים. אל חלקם ניתן להגיע עם אוטובוס וחלקם מקושרים ישירות אל העיירה. הכרטיס "Arlberg-Skicard" תקף גם לשימוש באתרים Zürs, Stuben, St. Anton ו- St. Christoph. לאך מתגאה בעובדה שאין עומס, צפיפות ותורים שמשתרכים לפני המעליות או במסלולי הגלישה. זאת בזכות מערכת המעליות המשוכללת, וגם משום שיש הגבלה על מספר הגולשים על ההר, שהיא 14,000.

המסלולים באתר:

  • אורך המסלולים באתר 117 ק"מ
  • מסלולים כחולים 39%
  • מסלולים אדומים 48%
  • מסלולים שחורים 13%
  • שלג מלאכותי 60%
אתר סקי

סנובורד בלאך

עבור חובבי סנובורד מתחילים ומתקדמים, לאך היא מקום מצוין. יש באתר Half-pipe וגם פארק שמותאם לסנובורדינג. מי שאוהב קרוס קאנטרי יוכל לגלוש על 26 קילומטרים שמותאמים לכך.

בתי ספר וסקי עם ילדים

אם אתם זקוקים לעזרתם של מדריכי סקי, תוכלו להיעזר באחד מבתי הספר לסקי שבלאך:
Lech ski school - אתר אינטרנט: www.skischule-lech.at, בית הספר לסקי Schneesportschule omeshorn alpincenter lech - אתר אינטרנט: www.alpincenter-lech.at, בית הספר Oberlech ski school - אתר אינטרנט: www.skischule-oberlech.at ובית הספר לסקי Zürs ski school - אתר אינטרנט: www.skischule-zuers.at.

מסעדות על ההר

בלאך תוכלו למצוא מגוון של מסעדות מצויינות על ההר, הנהנות ממרפסות שמש מפנקות ואוכל טוב. הנה כמה מהן:

לתחילת הכתבה

מעוניינים במידע נוסף על סקי בלאך? הנה קישור נוספים שיעניין אתכם:

יעדי הכתבה

סגור
×