פאסו טונאלה - מידע על אתר הסקי

אתר הסקי של פאסו טונאלה מתאים במיוחד לגולשים מתחילים או בינוניים ואולי משום כך, הפך מאוד פופולרי בקרב משפחות עם ילדים, ואפילו מוכר כיעד לטיולים שנתיים של בתי ספר שונים באירופה.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: פאסו טונאלה - מידע על אתר הסקי
© שלי חודורוב

פאסו טונלה אחד מאתרי הסקי הגבוהים באיטליה, ומשום כך כמויות השלג ואיכות הגלישה מובטחים. האתר מתאים במיוחד לגולשים מתחילים או בינוניים ואולי משום כך, הפך מאוד פופולרי בקרב משפחות עם ילדים, ואפילו מוכר כיעד לטיולים שנתיים של בתי ספר שונים באירופה. יש אתרי סקי יפים ממנו, אבל הנופים שנשקפים ממנו מהממים. האתר מאוד עממי, המחירים נמוכים, יש היצע מכובד של בתי ספר לגלישה, ואין תורים ארוכים. חיי הלילה באתר כוללים מספר מצומצם של מועדונים רוויי אלכוהול אך מדווחים על ידי גולשים כבינוניים פלוס- לא יותר. האטרקציה הידועה כאן הוא קרחון Presena הסמוך, עליו השלג נערם משך כל חודשי השנה ומאפשר גלישה מהנה גם בחודשי הקיץ. יש אפשרות לפעילויות כמו גלישה לילית, טיפוס הרים, מזחלות רתומות לכלבים ועוד.

סנובורד: כל המסלולים מתאימים לסנובורד. כולל Half-Pipe אחד.

Cross Country: שני מרכזי Cross Country מוצעים לאורחים. אחד ב- Tonale Pass והשני ב-Vermiglio. כמו כן, זה אפשרי לתרגל את ה-Cross Country במספר אתרים ב-Sole Valley שם האתר מציע מדי יום שני שיעורים חינם.

הגעה: פאסו טונאל ממוקם 180 ק"מ מוורונה Verona שבה שוכן נמל התעופה הקרוב ביותר. תחנת הרכבת ב- Edolo נמצאת כ-30 ק"מ מאתר הסקי.

לנתוני מעליות, מזג אויר ועוד מידע על פאסו טונלה

יעדי הכתבה

סגור
0
×